Vatandaşın ilk tercihi trafik sigortası ve DASK

Manisa'da yaşayanların ürün ve hizmette ilk tercihi %36’lık oranlarla trafik sigortası ve DASK . İkinci sırada ise %24 ile kasko sigortası var.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 10.12.2019 - 12:32
    Son Güncelleme: 23.08.2021 - 16:05

Generali Sigorta, Manisa’nın sigortacılık haritasını açıkladı. Generali Sigorta verilerine göre Manisa’da sigorta hizmeti alanların %70’i 35-60 yaş aralığındaki bireylerden oluşurken, genel yaş ortalaması 46 olarak gözlemlendi. Manisalıların en çok tercih ettiği sigortacılık ürün ve hizmetleri ise sırasıyla trafik sigortası ve zorunlu deprem sigortası (DASK) ile kasko sigortası oldu.

Trafik sigortası ve DASK ilk sırada

Generali verilerine göre, Manisalıların en çok tercih ettiği sigortacılık ürün ve hizmeti %36’lık aynı oranlarla trafik sigortası ve zorunlu deprem sigortası (DASK) olurken, ikinci sırada %24 ile kasko sigortası yer aldı.

Kadınların oranı %26

Manisalıların online ve acente kanalı üzerinden sigortacılık ürünlerini alma yüzdelerine göz atıldığında, %26 kadın ve %74 erkek dağılımı istatistiklere yansıdı. Etiketler: Manisa, sigortacılık haritası, DASK, trafik sigortası, Generali Sigorta, kasko
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Vatandaşın ilk tercihi trafik sigortası ve DASK