Yazlıklar "Ev Cini" ile güvende

Sigorta Cini, yazlıklara özel 60 TL'ye "Ev Cini" adında ürün çıkardı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 02.09.2014 - 14:47
    Son Güncelleme: 20.02.2020 - 03:02
Evinize dönerken akılınız tatilde kalabilir ama yazlığınızda kalmasın. Hırsızların öncelikli hedefi haline gelen yazlık evinizdeki tüm eşyaları, Sigorta Cini’nin evlere özel ürünü ‘Ev Cini’ ile sadece 60 TL karşılığında hırsızlık, yangın, sel ve su basması, yer kayması, kar, fırtına ve terör gibi olaylarda zarar görmesine karşı güvence altına alınabiliyor.

Perakende sigorta market zinciri Sigorta Cini, son yıllarda hırsızların öncelikli hedefi haline gelen yazlık evlerdeki tüm eşyaları, hırsızlık, yangın, sel ve su basması, yer kayması, kar, fırtına ve terör gibi olaylarda zarar görmesine karşı koruyor. ING Grubu'nun yatırımı olan Sigorta Cini’nin evlere özel ürünü ‘Ev Cini’ ile yıllık sadece 60 TL karşılığında, yazlık evinizdeki tüm eşyalarınızı güvenceye alabilirsiniz.

‘Ev Cini’ ile sigortalılar kapkaç ve gasp olaylarına karşı olay başına 250 TL güvenceye ve ev ile ilgili tesisat işleri, elektrik işleri, cam işleri, anahtar işleri ile eve doktor veya ambulans gönderilmesi gibi destek hizmetlerinden oluşan Konut Asistans Hizmetleri’ne de sahip oluyorlar. Ayrıca Ev Cini Güvence Paketine sahip olan poliçe sahibi ve aynı adreste yaşayan ailesi 7/24 acil sağlık hizmetleri noktalarından da yararlanabiliyor.

Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos konuyla ilgili olarak “Türkiye’de sigorta yaptırma oranı Avrupa ortalamasının çok altında. Özellikle bahçeli ve yazlık tipi evlere hırsız girme olayı çok daha fazla olabiliyor. Yazlıkçılar kışın da bulunmadıkları yazlık evlerini Ev Cini ürünüyle çok ucuza koruyabilir” dedi. 


Etiketler: sigorta, Sigorta Cini, yazlık
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Yazlıklar Ev Cini ile güvende