Zurich'ten Latin Amerika atağı

Zurich Insurance Group, 9 Latin Amerika ülkesinde yardım hizmeti sağlayan şirketler Travel Ace ve Universal Assistance markalarını satın aldığını duyurdu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 12.03.2018 - 16:37
    Son Güncelleme: 09.03.2019 - 04:34
intelligentinsurer'de yer alan habere göre, söz konusu işlemle Zurich Latin Amerika’daki Cover-More işinin büyümesini hızlandırmaya hazırlanıyor. İsviçreli sigorta devi Zurich, Avustralyalı seyahat sigortası Cover-More Group'u Nisan 2017'de 565 milyon dolar karşılığında satın almıştı. 
Zurich'e göre kombine Travel Ace ve Universal Assistance markaları, Arjantin'deki lider pazar konumunu ve Brezilya'daki ikinci sıradaki pazar konumunu koruyor. Cover-More halihazırda 14 ülkede faaliyet gösterirken, Avustralya, Hindistan ve ABD'deki pazar liderleri arasında. Zurich mülkiyetinde, yeni satın alınan işlemler Cover-More’un Latin Amerika merkezini oluşturacak, ürünler ise Travel Ace ve Universal Assistance markalarını kullanmaya devam edecek. İşlem, başta Arjantin, Brezilya, Şili, Kolombiya ve Meksika olmak üzere Latin Amerika'da faaliyet gösteren 19 tüzel kişiyi kapsıyor. İşlemin 2018'in ikinci çeyreğinde kapanması bekleniyor.


Etiketler: Zurich Insurance
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Zurich'ten Latin Amerika atağı