Çocuğunuz eğitimini de sigortalatın

( 9 / 10 )

«« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»

PRİMLERİ AEGON ÖDÜYOR

Aegon Emeklilik ve Hayat, ‘Eğitim İçin Birikimli Hayat Sigortası’ ürünü ile çocukların kesintisiz eğitim almasına imkan sağlıyor. Bunun için örneğin çocuğun dünyaya geldiği günden itibaren ebeveynleri her ay belli tutarlarda prim ödeyebiliyor. Ödenen bu primler çocuk okul çağına geldiğinde ya da lise veya üniversiteye başladığında yıllık olarak ebeveynlere geri ödeniyor. Böylece çocuğun eğitim planı korunmuş oluyor.

Sadece üniversite değil, çocuğun tüm eğitim dönemini kapsayan bu üründe velilerin çocukları adına ilköğretim, lise ve üniversite seçeneklerinden birini seçmeleri mümkün. Veya tüm eğitim masrafları tek bir paket ile güvence altına alınıyor. Aegon, TL’nin değer kaybını önlemek adına geri ödemeleri ABD doları bazında yapıyor. Ayrıca dolar bazında yıllık yüzde 2’lik gelir garantisi de sağlıyor.

Söz konusu hayat poliçesinin ana teminat olan vefatın gerçekleşmesi durumunda ise hedeflenen tutar ve o güne kadar yapılan birikim aileye toplu olarak geri ödeniyor. Sigortanın primleri maluliyet nedeniyle ödenemezse Aegon aylık primleri ebeveynler adına ödüyor. 

Kategorideki Diğer Foto Haberler