Allianz Türkiye’nin reklam filmine ödül

Allianz Türkiye, “Allianz Seninle” mottosuyla hazırladığı “97 Yıldır Hayatın Her Anında Allianz Seninle” reklam filmiyle Effie’de “Gümüş” ödülün sahibi oldu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 02.06.2021 - 21:27
    Son Güncelleme: 22.07.2021 - 22:28

Allianz Türkiye, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. iş birliğiyle bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde “97 Yıldır Hayatın Her Anında Allianz Seninle” reklam filmiyle “Gümüş” ödülün sahibi oldu. Allianz Türkiye, pazarlama ve iletişim dünyasının en zorlu ve itibarlı yarışmalarından biri olarak kabul edilen Effie Türkiye‘nin “Sigorta Hizmetleri” kategorisinde bu yıl verilen en yüksek ödülü almış oldu.

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı, Effie Türkiye 2021’de ödüle layık görülmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Dijitalizasyon odaklı yeni nesil sigortacılığa öncülük eden Allianz Türkiye’nin yol haritasını, müşterilerimizin beklentileri belirliyor. Faaliyet alanlarımızın merkezine müşteri odaklı yaklaşımı koyuyor, ihtiyaç duydukları her an yanlarında olma sözüyle ‘Allianz Seninle’ diyoruz. Bizlere sağlığını, varlığını emanet eden müşterilerimiz, onları çok daha iyi tanımamızı ve özel hizmetlerle onların her an yanlarında olmamızı bekliyor. Hayatın her türlü olasılığını ve yaşanabilecek her türlü aşamaya değinen reklam filmimizde sevdiklerimizin “yanında olmanın” önemini anlatıyoruz. Allianz Türkiye olarak tüm gücümüzü müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için kullanıyoruz. Bu yaklaşımımızı doğrulayacak şekilde yön verdiğimiz reklam filmimizle, son iki yıldır olduğu gibi bu yıl da sigorta kategorisinde o yıl verilen en yüksek ödüle layık görüldük” diye konuştu.

Hayatın her aşamasında müşterilerine verdiği desteği vurguluyor

Allianz Türkiye, “Allianz Seninle” temalı reklam filmiyle hayatın her aşamasında müşterilerine verdiği desteği duygu dolu sahnelerle izleyiciye ulaştırarak sağladığı güven duygusuna dikkat çekiliyor. Zor günler atlatılırken yaşanan umut duygusu da yine reklam filminde hatırlatılıyor. Allianz Türkiye “97 yıldır hayatın her anında seninle” mesajını verirken, bugünden başlayarak 1930’lu yıllara kadar uzanan hayata dair önemli anları, dönemin unutulmaz şarkıları eşliğinde sunuyor.

REKLAM KAMPANYA KÜNYESİ

Kampanya Adı: 97 Yıldır Hayatın Her Anında Allianz Seninle

Reklamveren: Allianz Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Onur Kırcı, Mehmet Nakkaşoğlu, Gözde Kersu

Reklam Ajansı: Concept

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Kerem Özkut

Kreatif Direktörler: Umut Dizdar, Sedat Dündar

Yaratıcı Grup: Emre Günaydın, Berke Gülçiçek

Grafik Tasarım: Ufuk Akbaharer

Müşteri İlişkileri Direktörü: Barış Alemdar

Müşteri İlişkileri: Özlem Najdi, Gökçe Ünal Bozyel, Kübra Özdemir

Stratejik Planlama: Onur Aydın, Gökay Yıldırım

Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Canan Polat

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Serdar Dönmez

Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan

Müzik: Farklı besteler ve şarkılar

Post Prodüksiyon: İmaj

Medya Ajansı: MindshareEtiketler: Reklamverenler Derneğ, reklam, ödül, Onur Kırcı, Allianz Türkiye, Reklamcılar Derneği, Effie Worldwide Inc
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Allianz Türkiye’nin reklam filmine ödül