Bill Gates'ten çarpıcı kripto para açıklaması:

125 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin dördüncü kişisi olan Microsoft’un kurucusu Bill Gates, kripto paralarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu

 • İçerik
 • Yorum
 • Yayınlanma: 30.05.2022 - 06:04
  Son Güncelleme: 24.06.2022 - 11:08

Kripto para birimlerine hayran olmadığını ve herhangi bir dijital para birimine sahip olmadığını belirten Gates, bu yatırım araçlarının topluma katkıda bulunmadığını söyledi.

Son dönemlerin popüler yatırım araçlarından olan kripto paralar çöküşe girmiş durumda. Birçok uzman isimden açıklamalar gelirken Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates, kripto paralarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

“TOPLUMA KATKIDA BULUNMAZ” 


Bu tarz yatırım araçlarının topluma katkıda bulunmayacağını belirten Bill Gates, “Değerli çıktıları olan şeylere yatırım yapmayı seviyorum. Şirketlerin değeri, nasıl harika ürünler ürettiklerine bağlıdır. Kriptonun değeri, başka bir kişinin başka birinin onun için ödeyeceğine karar verdiği değerdir, bu nedenle diğer yatırımlar gibi topluma katkıda bulunmaz” dedi.

KRİPTO PARALARA GÜVENMİYOR 

Daha öncesinde de kripto paralarla ilgili açıklamalarda bulunan Bill Gates, dijital para birimlerine güvenmediğini ve endişeli baktığını belirterek, “Elon’dan daha az paranız varsa, muhtemelen dikkatli olmalısınız” ifadelerini kullanmıştı.Etiketler: Bill Gates, kripto para
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • ERDAL BUCAK30 Mayıs 2022 16:37

  Uluslararası vahşi kapitalistler , biri çıkar kripto için iyi der yükselir, diğeri çıkar kötü der iner. Arada olan garibana olur. Şerefsiz bunlar ya.

 • Hastr30 Mayıs 2022 07:50

  Pandemi, maymun çiçeği gibi hastalıkları üzerinde çalışmak topluma faydası olur değil mi Bili Bili

Bill Gates'ten çarpıcı kripto para açıklaması: