Düzey Pazarlama Genel Müdürlüğüne yeni atama

Düzey Pazarlama’nın yeni Genel Müdürü sektörün deneyimli ismi Oğuzkan Şatıroğlu oldu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 17.09.2021 - 23:33
    Son Güncelleme: 30.09.2021 - 11:30

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe Türkiye’nin en büyük B2B dağıtım platformu olma hedefiyle daima kendisini yenileyen, bu hedefle iş ortaklarını ileriye taşıyan Düzey Pazarlama’da yeni bir üst düzey atama gerçekleşti. Uzun yıllardır sektöründeki birikimini güncelleyerek teknoloji ile birleştiren, Tat, Sek, Pastavilla, Ferrero, Pringles, Dardanel, Maret, Züber, Altınkılıç ve Upfield markalarının ürünlerini Türkiye çapında 80.000’den fazla satış noktasına güvenle ulaştıran Düzey Pazarlama’nın Genel Müdürlük koltuğuna Oğuzkan Şatıroğlu getirildi. 

Oğuzkan Şatıroğlu Kimdir?

Oğuzkan Şatıroğlu, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra sırasıyla Gazi Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama bölümünde yüksek lisansını, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret doktorasını tamamladı. İş hayatına Beko Ticaret A.Ş.’de Satış Temsilcisi olarak başlayan Şatıroğlu, daha sonra Arçelik A.Ş.’de Pazarlama Bölümünde görev aldı. 2002-2008 ve 2008-2012 yıllarında sırasıyla Arçelik’in Çin Halk Cumhuriyeti ve Rusya’daki iştiraklerinin Genel Müdürlüğünü yaptı, 2012-2015 yılları arasında ise Avrupa’ya İhracattan Sorumlu Direktör olarak atandı. 2015-2018 yıllarında Beko Türkiye Satış Direktörlüğü yapan Şatıroğlu, son olarak Arçelik Türkiye Satış Direktörlüğü görevini icra ediyordu. 

Dayanıklı Tüketim grubunda 25 senedir önemli başarılara imza atan Oğuzkan Şatıroğlu, yeni görevi ile hızlı tüketim sektörüne değer katmayı sürdürecek. Etiketler: atama, Düzey Pazarlama, Oğuzkan Şatıroğlu
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Düzey Pazarlama Genel Müdürlüğüne yeni atama