Elon Musk ve Billy Marcus’tan Twitter bot paylaşımı

Elon Musk Twitter’da kripto para birimi dolandırıcılık botlarına dikkat çekmek için paylaşımda bulundu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 21.05.2022 - 13:56
    Son Güncelleme: 06.06.2022 - 09:21

Tesla CEO’su Elon Musk ’ın sosyal medya devi Twitter’ı satın alması kripto para piyasasında oldukça dikkat çekmişti. Bu kararın ardından Elon Musk kısa süre önce 44 milyar dolarlık Twitter satın alma işlemine ancak sosyal medya devi kullanıcılarının yüzde 5’inden daha azının bot olduğu kanıtlanırsa devam edeceğini söylemişti. Bu kez Elon Musk Twitter’da kripto para birimi dolandırıcılık botlarına dikkat çekmek için paylaşımda bulundu.

Elon Musk ve Billy Marcus’tan Twitter Bot Paylaşımı

Tesla CEO’su Elon Musk , Dogecoin kurucu ortağı Billy Marcus tarafından kripto dolandırıcılık botları hakkında bir paylaşıma yanıt verdi. Söz konusu paylaşım şu şekilde: 

Billy Markus, yaptığı paylaşımda özellikle Twitter’da genellikle sevimli erkek ve kadınların avatar resimlerine sahip olduklarına dikkat çekerek, bot hesaplarla alay etti. Elon Musk’ta bu paylaşım yanıt verdi. 

Bilindiği üzere son zamanlarda Elon Musk , Twitter alanına yayılan kripto dolandırıcılık botları hakkında birkaç kez Twitter tartışmaları başlattı. Musk’ın Twitter’ı satın aldığında çözeceğini söylediği ve özel olarak ele aldığı sorunlardan biri de bu sahte hesaplardan kurtulmak.Etiketler: TWİTTER, ELON MUSK
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Elon Musk ve Billy Marcus’tan Twitter bot paylaşımı