Gedik Yatırım'da üst yönetim değişti

Gedik Yatırım Menkul Değerler Kurumsal Finansman' dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Arda Alataş görevinden istifa etti

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 20.01.2022 - 22:16
    Son Güncelleme: 01.03.2022 - 09:09

SİGORTAGUNDEM.COM

Gedik Yatırım Menkul Değerler Kurumsal Finansman' dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Arda Alataş görevinden istifa etti. Gedik Yatırım'da Yurt İçi Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ersan Akpınar ise Genel Müdürlük görevine getirildi.

ERSAN AKPINAR KİMDİR?

1975 yılında doğan Ersan Akpınar, İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nin ardından, 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Matematik (Burslu) Bölümü'nden mezun oldu. 1998-1999 yıllarında Egebank Kurumsal Pazarlama uzmanlığı , 2000-2001 yıllarında Osmanlı Bankası'nda Nakit Yönetimi ve Yatırım Ürünleri yöneticiliği yaptı. 20002-2008 yılları arasında Akbank ve iştiraki Ak Portföy'de yatırım fonları, hisse senetleri, Bireysel ve Kurumsal Portföy Yönetimi alanları başta olmak üzere tüm yatırım ürünlerinde pazarlama ve ürün yöneticisi olarak çalıştı. 2008 yılında üst gelir grubu müşterilerine yönelik segment yönetimi ve varlık yönetimi konularında çalışmalarına devam etti. Birebir Bankacılık markası altında yönettiği pazarlama faaliyetlerinin yanısıra, satış kanallarının geliştirilmesinde önemli çalışmalarda bulundu. 2012 yılında Türkiye'de ilk defa yaygın bir şekilde sunulan uzaktan hizmet verilen ve varlıklı müşterilerin tüm yatırım ihtiyaçlarını karşılayan merkezi müşteri temsilciliği modelini kurdu. 2015 yılı Mayıs ayından itibaren Yurt içi Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Gedik Yatırım'a katıldı. Gedik Yatırım'ın mevcut satış ağının güçlendirilmesi, yeni satış fonksiyonlarının eklenmesi ve organizasyonunun büyümesinde önemli katkılar sağlayan Ersan Akpınar evli ve 2 kız babasıdır.



Etiketler: GEDİK YATIRIM, ERSAN AKPINAR
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Gedik Yatırım'da üst yönetim değişti