Ivanka Trump hakkında şok iddia! Babası son anda ikna edildi

ABD Başkanı olduğu dönemde, neredeyse her gün farklı bir skandalla anılan Trump ailesiyle ilgili yeni bir gerçek ortaya çıktı. İsmini vermek istemeyen kaynaklar, bu seferki rezalet için eski başkanın kızı Ivanka Trump'ı işaret etti

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 12.10.2021 - 08:34
    Son Güncelleme: 26.10.2021 - 12:02

Yeni bir iddiaya göre, kızı Ivanka Trump'ı Dünya Bankası'nın başına geçirmek istedi ancak dönemin ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin'in devreye girmesiyle engellendiği öne sürüldü.

Haberin kaynağı olan Intercept, iki isimsiz kaynağa atıfta bulunarak, bu olayın Ocak 2019'da 'gerçekleşmeye inanılmaz derecede yaklaştığını' yazdı.Bir Goldman Sachs bankacısı ve film yapımcısı olan Mnuchin, Trump'ın dört yıllık görev süresi boyunca görevde kaldı; bu, Trump'ın kabine seçimleri ve danışmanları arasında nadir görülen bir başarıydı.

Dünya Bankası başkanı her zaman ABD tarafından seçiliyor. Ocak 2019'da Jim Yong Kim istifa etti. Babası siyasete atılmadan önce Trump Örgütü'nde yönetici olan Ivanka Trump'ın, bu göreve seçileceğine dair söylentiler bolca dolaşıyordu.

Üç ay sonra Trump, Atlantic'e şunları söyledi: "Dünya Bankası için Ivanka'yı bile düşündüm. Ben kızımı aday göstersem torpil yaptı, kendi kızını kayırdı derlerdi ama o görev için harika olurdu."
Ivanka Trump hakkında şok iddia Babası son anda ikna edildi.Ivanka Trump gazetecilere verdiği demeçte, babasının kendisine işi teklif ettiğini ancak kıdemli bir Beyaz Saray danışmanı olarak “işten memnun” olduğu için reddettiğini söyledi. Ivanka, danışmanlık görevini babasının görev süreci boyunca yani dört yıl sürdürdü.

Washington'daki Küresel Kalkınma Merkezi'ndeki ABD kalkınma politikası programı direktörü Scott Morris, Intercept'e “artan sayıda ülkenin” Dünya Bankası başkanını ABD'nin seçmesinden hoşnutsuz olduğunu söyledi.

Nisan 2019'da Atlantic, Trump'ın toplantılar sırasında bazen Ivanka'yı 'bebek' olarak adlandırdığını ve "Başkanlığa aday olmak isteseydi bence yenmesi çok, çok zor olurdu" dediğini bildirdi. Eski bir Trump yardımcısı olan Rick Gates, Trump'ın kızının 2016'da ikinci yardımcısı olmasını istediğini iddia etti.

Babasının Joe Biden tarafından yenilmesinden sonra, Ivanka Trump ve aynı zamanda eski bir Beyaz Saray danışmanı olan kocası Jared Kushner, ailelerini Florida'ya taşıdı. Aylarca süren spekülasyonlardan sonra Ivanka, ABD Senatosu koltuğu için görevdeki Cumhuriyetçi Marco Rubio'ya meydan okumayacağını söyledi.

Donald Trump, seçim sahtekarlığının sonucu olduğunu söylediği seçim yenilgisi hakkında konuşmaya devam ediyor. O, Donald Jr, Ivanka ve Trump ailesinin diğer üyeleri, eski başkanın siyasi entrikaları ve mali işleriyle ilgili soruşturmaların ortasında yasal tehlike altında.

Dünya Bankası fikrini gündeme getirdiği Atlantik röportajında ​​Trump, en büyük kızını "Birleşmiş Milletler'de harika olacak" "doğal bir diplomat" olarak övmüştü.

ABD Başkanı Donald Trump’ın 4 yıllık görevi sırasında kızı Ivanka Trump ile damadı Jared Kushner de Beyaz Saray’daki baş danışmanları arasında yer alıyordu. Ancak Trump’ın 3 Kasım seçimlerini kaybetmesi, Kushner çiftinin de danışmanlık görevlerini yitirmesine neden oldu.

300 milyon dolarlık serveti olmasına rağmen Ivanka Trump (39) ile eşi Jared Kushner’in de, geçtiğimiz sene artık kendilerine yeni iş alanları bulacakları belirtildi.

ABD kaynaklarına göre, eşiyle birlikte zengin bir eser koleksiyonuna sahip olan Ivanka Trump’ın yeni iş alanı olarak sanat dünyasını seçmesi çok büyük bir olasılık. Başkanın kızının babasının seçimi kaybetme ihtimalini göz önünde tutarak sanat çevresiyle bağını hep koruduğu belirtiliyor.

Ivanka Trump’ın koleksiyoncular Tico ve Colby Mugrabi gibi sanat dünyasına yakın kişiler de dahil olmak üzere önde gelen koleksiyoncular ve sanat galerilerinin sahipleriyle iletişim halinde kalarak “kaçınılmaz son”a hazırlandığı iddia edildi.

Başkanın kızı, siyasette babasının aracılığıyla önemli rol üstlenmeden önce Instagram paylaşımlarında sıklıkla yer alan etkileyici bir koleksiyon oluşturarak güçlü sanat yatırımcıları arasında yer almıştı.

Ailenin çevresinde yer alanlar da Ivanka Trump’ın sanat sektörünün önde gelen kişileriyle görüştüğünü söyledi. Ivanka Trump’a televizyon programı yapması için de teklifler geldiği, sanatın yanı sıra bu işi de yapabileceği ifade edildi. MilliyetEtiketler: IVANKA TRUMP, TRUMP, ABD, DÜNYA BANKASI
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Ivanka Trump hakkında şok iddia! Babası son anda ikna edildi