Lıve Yourself’e 40 milyon TL’lik yatırım

Bütünsel sağlık markası Live Yourself; sağlık, gayrimenkul, turizm ve girişim olmak üzere dört ana grup ile faaliyet gösteren Şekerlisoy Topluluğu’ndan 40 Milyon TL’lik yatırım aldı.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 14.03.2022 - 18:23
    Son Güncelleme: 04.05.2022 - 14:20

Live Yourself ile Fonskiyonel Tıp ve OTC pazarına giriş yapan Şekerlisoy Topluluğu, markanın büyüme stratejilerini desteklemek üzere 10 milyon değerleme hisse alımı gerçekleştirdi. Topluluk, 2024’e kadar 40 milyon TL’lik yatırım yapmayı planlıyor. 

Live Yourself Kurucusu Vildan Akay, markanın aldığı yatırımın önemi ve bundan sonraki süreçteki hedefler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Akay, “Öncelikle bu değerlemenin, şirketimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda bizi, beraber olmak istediğimiz oyuncular arasına taşıyacağından şüphemiz yok.  Live Yourself olarak fonksiyonel gıda ve yüksek potansiyelli besin takviyesi ile OTC pazarında öne çıkıyoruz. Aldığımız yatırım sayesinde global pazarın önde gelen markalarından biri olmak üzere yola çıkarken, yerli bir markanın da hem AR-GE başarısı hem de markalaşma yatırımlarıyla devler ligine girebileceğini kanıtlayacağız. Doktor kurulumuzun desteği ile hücre yönetimine katkı özel formülasyon ve etken madde içeren besin takviyeleri üretiyoruz. Kısa vadede ilk amacımız 2023 yılında Live Yourself Hücre Yenileme Merkezi’ni geleceğin sağlıklı kalma standartlarını merak edenlerle ile buluşturmak’’ dedi.Etiketler: Şekerlisoy Topluluğu, Live Yourself Kurucusu Vildan Akay, sağlık, Live Yourself
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Lıve Yourself’e 40 milyon TL’lik yatırım