M+ Group'a yeni Global Pazarlama ve İletişim Direktörü

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı (BPO) şirketlerinden CMC Türkiye’nin de bünyesinde yer aldığı, Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu M+ Group'un Global MarCom’u Funda Eraslan oldu.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 30.04.2022 - 03:12
    Son Güncelleme: 23.05.2022 - 12:26

Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu M+ Group’ta üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Grubun Global Pazarlama ve İletişim Direktörlüğüne Funda Eraslan atandı. 15 yılı aşkın tecrübesiyle havacılık ve lojistik sektöründe operasyon, iş geliştirme ve satış departmanlarının yanı sıra son olarak global pazarlama fonksiyonlarının başında bulunan Funda Eraslan; Türkiye dışında, Hindistan ve Macaristan’da da görev aldı. Yurt dışı deneyimiyle öne çıkan Eraslan, 3 kıtaya hizmet veren sektörlerde edindiği tecrübeyle M+ Group’un global çapta pazarlama iletişimi çalışmalarına liderlik edecek.

Türkiye’nin en büyük bağımsız dış kaynak sağlayıcılarından biri olan CMC Türkiye’nin Ocak 2020’de katılarak en büyük üyesi olarak yerini aldığı M+ Group, Türkiye ve Avrupa’daki 35 lokasyonda, 58 ülkeden 260 kuruma yaklaşık 11000 çalışanı ile 31 dilde hizmet veriyor. Grubun CMC Türkiye kadrosunda ise 6500’e yakın kişi görev yapıyor.

Funda Eraslan kimdir?

Notre Dame de Sion mezunu olan ve Koç Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler eğitimi alan Funda Eraslan, Alliance Manchester Business School’da Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı. Kariyerine 2008 yılında Satış ve Pazarlama Analisti olarak başlayan Eraslan, 2009 yılında Yeni İş ve Yatırım Uzmanı olarak Çelebi Holding’de görev aldı. Holding bünyesinde uzun yıllar çeşitli yöneticilik pozisyonlarında yer alan Eraslan, son olarak Çelebi Havacılık Holding’de Global Pazarlama ve İletişim Departmanının tepe yöneticisi olarak görev almıştır. Eraslan, evli ve 2 çocuk annesidir. Etiketler: atama, M+ Group, Funda Eraslan
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
M+ Group'a yeni Global Pazarlama ve İletişim Direktörü