Magdeburger’den 'cep' sigortası

Magdeburger Sigorta, yeni ürünü 'Cep T Sigortası'nı piyasaya sundu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 01.07.2021 - 10:54
    Son Güncelleme: 14.09.2022 - 21:25

Magdeburger Cep T Sigorta poliçesi ile cep telefonları; hırsızlık, ekran kırılması, sıvı teması, yüksek voltaj ve cihazın onarılamaması gibi durumlara karşı güvence altına alınıyor. 

Cep T Sigortası, sigortalanan cep telefonu için iki farklı kapsamda teminat seçeneği sunuyor: 'Ekran kırılması teminatı' veya kaza sonucu hasar görme, ekran kırılması, yüksek voltaja bağlı hasarlar ile sıvı teması, hatalı aksesuar kullanımı, cihazın kullanılamaması ve hırsızlık gibi olaylara karşı 'geniş teminat'.

"Zamanın ruhunu yakalayan hizmetlere cep telefonunu da ekledik"

Magdeburger Cep Telefonu Sigortası’nın tüm Türkiye’de yetkili Magdeburger acentelerinden satın alınabileceğini belirten Magdeburger Sigorta Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kâmil Demirel, “Zamanın ruhunu yakalayan ve sigortalılarımızın hayatını kolaylaştıran hizmetlerimize, cep telefonunu da eklemekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Magdeburger Cep T Sigorta ürünü ile ücretsiz lojistik ve profesyonel süreç yönetimi hizmeti sağlanıyor. Cep T sigortasına sahip poliçe sahipleri, hasar sürecini Magdeburger Sigorta Çağrı Merkezi üzerinden kolaylıkla takip edebiliyor.Etiketler: Magdeburger Sigorta, Cep T Sigortası, Kâmil Demirel
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Magdeburger’den 'cep' sigortası