MoonPay, NFT alımları için kredi kartı hizmetini sunuyor

NFT sektörüne olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu yüzden birçok şirket NFT alımları için yeni özellikler geliştirmeye çalışıyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 27.01.2022 - 10:40
    Son Güncelleme: 24.02.2022 - 11:54

Kripto şirketleri için bir ödeme altyapısı sağlayıcısı olan MoonPay’den NFT satın alımlarını kolaylaştıracak bir hamle geldi. MoonPay, kullanıcılarına NFT koleksiyon ürünlerini nakit olarak satın almalarını sağlayacak bir hizmet sunuyor.

MoonPay NFT Alımlarını Kolaylaştırmak için Kredi Kartı Özelliğini Sunuyor

Ödeme altyapısı sağlayıcısı MoonPay’in müşterileri artık banka ve kredi kartları ile NFT satın alımı yapabilecek. MoonPay, kullanıcılarına Apple Pay, Samsung Pay, Google Pay, SEPA, Faster aracılığıyla ödeme yapma seçeneği sunuyor.

MoonPay’in yeni hizmeti NFT Checkout, kullanıcılarına NFT‘lere erişim vermek isteyen markalar, içerik oluşturucular ve pazar yerleri için oluşturuldu. Bu hizmet ile NFT’ler kartla satın alınmasını sağlıyor.

Benzer şekilde kripto borsası Coinbase’in Mastercard ile planlanan NFT pazarının kullanıcılarının kart kullanarak ödeme yapmasına izin verecek bir ortaklık imzaladı.

MoonPay CEO’su Ivan Soto Wright konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Şu anda, NFT piyasası kripto para birimine sahip yüz milyonlarca insanla sınırlı. MoonPay’in NFT Checkout’u, milyarlarca daha fazla kredi kartı sahibine kapıyı açtı ve sahipliğini hızlı ve kolay hale getirdi. BTCEtiketler: MoonPay, NFT
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
MoonPay, NFT alımları için kredi kartı hizmetini sunuyor