MSD Türkiye İnsan Kaynakları bölümünde görev değişimi 

MSD Türkiye Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Nalan Öğüt Koray, Gelişmekte olan pazarlar ve EEMEA Yetenek Lideri görevine atanırken, Aslı Menemenlioğlu MSD Türkiye Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 09.05.2022 - 22:11
    Son Güncelleme: 24.06.2022 - 15:55

Sağlık sektöründe, 130 yılı aşkın süredir insanların hayatlarını kurtarma ve iyileştirme motivasyonu ile çalışmalarını sürdüren MSD, Türkiye’de organizasyon gücünü artırmaya devam ediyor. Yapılan yeni atamalarla birlikte, Nalan Öğüt Koray MSD’nin İnsan Sağlığı İnsan Kaynakları bölümünde yürütülen projede rol alacak. Proje kapsamında, bölgesel ve ülke yetenek liderleri ile yakın bir şekilde çalışarak, yetenek yönetimi süreçlerinin daha da etkin ilerlemesine odaklanacak olan Koray, Gelişmekte olan pazarlar ve EEMEA Bölgesi Yetenek Yönetimi Lideri olarak da görev alacak. 

MSD Türkiye Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanan Aslı Menemenlioğlu ise aynı zamanda MSD Türkiye Liderlik Ekibi’nin bir üyesi olacak.

Nalan Öğüt Koray kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olan Nalan Öğüt Koray, MSD'ye katılmadan önce yaklaşık 11 sene boyunca Procter & Gamble'da İş ve Çalışan İlişkileri, İşe Alım ve İş Ortaklığı alanlarında farklı projelerde yer alarak, sırasıyla İşe Alım Lideri ve İK İş Ortağı görevlerini üstlendi. 2018’de Türkiye Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak MSD’ye katılan Koray, MSD’nin Vizyon 2023 ve Vizyon 2025 yolculuğunda Türkiye Liderlik Ekibinin bir parçası olarak çalıştı. Organizasyonun iş hedeflerine ulaşabilmesi için bağlılık, gelişim, çeşitlilik & dahil etme ile yetenek alanlarına yön verdi. MSD Future Leadership Program, Liderlik Her Gün, Watchmakers ve Pathfinder Mentorluk Programı gibi programları yürüttü.

Aslı Menemenlioğlu kimdir?

Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde, yüksek lisansını ise SDA Bocconi Üniversitesi’nde Uluslararası Ekonomi ve İşletme alanında tamamlayan Aslı Menemenlioğlu, Eli Lilly ve Sanofi şirketlerinde farklı pozisyonlardaki tecrübesinden sonra, 2009 yılında Bölgesel Müşteri Yöneticisi (RCM) olarak MSD’ye katıldı. Sırasıyla, Merkezi Sinir Sistemi (CNS) ve Aşı İş Birimleri’nde farklı pazarlama ve satış rollerinde görev aldıktan sonra, 2014 yılında İnsan Kaynakları Bölümü’ne geçerek, İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak çalışmaya devam etti. Güçlü yetenek odağı ve sektör bilgisiyle; iç müşterilerinin iş hedeflerine ulaşabilmeleri için gerekli organizasyonel desteği sağlayarak, katma değer sağlayan Menemenlioğlu, EEMEA bölgesinde yürütülen birçok farklı projede de yer alarak, WE-GROW yetenek gelişim programında liderlik yaptı. Etiketler: atama, Nalan Öğüt Koray, MSD Türkiye
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
MSD Türkiye İnsan Kaynakları bölümünde görev değişimi