NN Hayat ve Emeklilik’in Risk Genel Müdür Yardımcılığı görevine Birsen Öztürk Kırçal getirildi

1 Ekim 2021 itibarıyla yeni görevine başlayan Kırçal, üst yönetim ekibinin bir parçası olarak Genel Müdür Anna  Grzelonska’ya bağlı olarak çalışmalarını sürdürecek

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 01.10.2021 - 12:08
    Son Güncelleme: 16.11.2021 - 11:55

Dünyanın  köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik’in Riskten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Birsen Öztürk Kırçal getirildi.   

Strasbourg Üniversitesi Ekonomi ve Aktüerya bölümlerinden mezun olan Birsen Öztürk Kırçal,  2019 yılından bu yana Cigna’da Teknik ve Aktüeryadan sorumlu üst düzey yönetici olarak görev yapmaktaydı. 2020 yılı boyunca, mevcut görevlerine ek olarak Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı vekilliği görevini de üstlenen Kırçal, Cigna deneyiminden önce ise Allianz Türkiye, BNP Paribas Cardif Türkiye ve BNP Paribas Cardif Fransa’da kıdemli aktüeryal pozisyonlarda bulunmuştur.

NN Hayat ve Emeklilik Yönetim Ekibinde yer alacak olan Birsen Öztürk Kırçal, Aktüerya Raporlama ve Aktüerya Fiyatlama İkinci Hat İncelemesi, Risk, Uyum, Masak ve İç Kontrol’den sorumlu olacaktır.

 Etiketler: BİRSEN ÖZTÜRK KIRÇAL, NN HAYAT EMEKLİLİK
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 NN Hayat ve Emeklilik’in Risk Genel Müdür Yardımcılığı görevine Birsen Öztürk Kırçal getirildi