NN Hayat ve Emeklilik'ten açıklama

Akıllı Yaşam Dergisi'nin Eylül 2021 sayısında yer alan “NN Hayat ve Emeklilik 18 Yaş Altı BES’e Girmedi” başlıklı kulis haberimiz üzerine NN Hayat ve Emeklilik bir açıklama yaptı. İşte o açıklama...

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 07.09.2021 - 10:49
    Son Güncelleme: 27.06.2022 - 19:09

Derginizin Eylül 2021 sayısında “NN Hayat ve Emeklilik 18 Yaş Altı BES’e Girmedi” başlığıyla yayımlanan haberinize istinaden, konuya ilişkin şirket açıklamamızı aşağıda dikkatinize sunarız.

Haberde yer alan “NN Hayat ve Emeklilik Otomatik Katılım’dan çıktı”, “BES satışı için aracılara komisyon vermeyeceğini açıkladı”, “BES satışlarını askıya aldı” ve “Türkiye pazarından çıkıyor” ifadeleri tamamen asılsız ve gerçek dışıdır.

Ana faaliyet alanlarımızdan biri olan Bireysel Emeklilik Sistemi’nin gelişmesine yönelik öncü şirketlerden biriyiz. 18 Yaş Altı için BES ile ilgili yapılan düzenlemeler ve konu ile ilgili tüm çalışmaları yakından takip etmekteyiz, bu düzenleme ile ilgili biz de çalışmalarımızı devam ettirdiğimizi ve tamamladığında da duyurusunu yapmayı planladığımızı belirtmek isteriz.

Ana dağıtım kanalımızdan biri olan acentelerimiz ile ilişkilerimiz, uzun yıllardır karşılıklı güven ilkesi ile devam etmektedir. BES komisyon sistemimize ilişkin uygulamalarımızda herhangi bir değişiklik söz konusu olmayıp iş ortaklarımızla çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde de en verimli şekilde devam ettireceğiz.

NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. olarak bugüne kadar hem müşterilerimize hem de geleceğe sahip çıkan pek çok projeye imza attık. Müşterilerimize hayat sigortası, bireysel emeklilik ve sağlık sigortası alanlarındaki ürünlerimizle hizmet verirken global bilgi birikimi ve tecrübemizi kullanıyor ve NN Group’un yatırımlarıyla faaliyetlerimize daha nice yıllar devam etmeyi hedefliyoruz.

Dolayısıyla, şirketimiz hakkında derginizde yayınlanan yukarıda yer verdiğimiz haberlerinizin gerçeğe aykırı ve asılsız olduğunu beyan etme zorunluluğu hasıl olmuştur.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,Etiketler: BES, NN Hayat ve Emeklilik
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • acente07 Eylül 2021 14:26

    18 yaş altı BES'e girdi mi? Hayır, otomatik katılımı durdurdu mu evet, acenteleri BES satmaya teşvik ediyor mu hayır, haber doğru yorum yanlış

NN Hayat ve Emeklilik'ten açıklama