Nusret'te gelen 500 bin TL hesap ağızları açık bıraktı

Korkusuz yazarı Can Ataklı, köşesinde Nusret'in yurt dışı şubelerinden birinde ödenen hesabı paylaştı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 24.10.2021 - 10:10
    Son Güncelleme: 28.06.2022 - 11:54

Korkusuz yazarı Can Ataklı, bugünkü köşesinde Nusret'in yurt dışı şubelerinden birinde ödenen hesabı paylaştı.

"Yemek faturası diye işte ben buna derim…" başlıklı bir yazı kaleme alan Ataklı'nın, bugünkü köşesinden  ilgili bölüm şöyle:

Adından en çok söz ettiren “et şefi” kuşkusuz Nusret. İstanbul’un en pahalı restoranını işletiyor, millet girmek için kuyrukta bekliyor.

Hani kimileri “kimsede para yok diyorlar ama her taraf tıklım tıklım dolu” diyor ya Nusret’e bakınca insanın buna hak vereceği geliyor. Ama İstanbul ne ki? 

Siz bir de gidin Nusret’in Londra’daki, New York’taki, Dubai’deki restoranlarında yemek yiyin. Sonra önünüze bir hesap gelsin. İşte ben hesap diye bu hesaba derim. Ama kim ödediyse pek de zevkliymiş.

Dünyanın en iyi şaraplarından biri olarak bilinen Petrus’tan tam üç şişe içmişler. Sonra da hesap gelmiş 37 bin Sterlin. Bir İngiliz Sterlin’i dün akşam itibarıyla 13 lira 21 kuruştu. Yani 488 bin türkiş lira. Yanlış anlaşılmasın sakın, bu hesap üç kişilik. Valla ödeyene de helal olsun ne diyeyim.Etiketler: NUSRET
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Petrus25 Ekim 2021 11:18

    Acilan sarabin markasi Petrus, 2 sise Petrus ve 1 sise sampanya ile Nusret :) 20 tane baklava nasil oluyor tane tane mi?

Nusret'te gelen 500 bin TL hesap ağızları açık bıraktı