Sertem Demir Arex Sigorta'da

Sigorta Gündem olarak geçen hafta yazdığımız haber resmileşti. Arex Sigorta Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada resmi onaylar sonrasında genel müdür olarak Sertem Demir’in atanacağı bilgisi paylaşıldı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 19.11.2021 - 17:34
    Son Güncelleme: 20.05.2022 - 02:48

Arex Sigorta Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada resmi onaylar sonrasında genel müdür olarak Sertem Demir’in atanacağı bilgisi paylaşıldı.

Sertem Demir kimdir?

Sertem Demir, Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 2002 yılında mezuniyetini takiben sigortacılığa başladı. Kariyeri boyunca teknik pozisyonlarda görev alan Demir hem sigortacılık hem brokerlik deneyimine sahip. 2013 yılında genel müdür yardımcısı ve 2018 yılında genel müdür olarak görev alan Sertem Demir en son Unico Sigorta’nın genel müdürü idi.

Arex Sigorta’nın yeni dönemde konvansiyonel sigortacılık ürünlerine ilaveten özel ürünler ve projeler (speciality) alanında faaliyet göstereceğini belirten Demir şirketin ulaşılabilirlik, hizmet kalitesi ve yenilikçi bakış açısı mottosu ile piyasada kendisine yer bulacağını belirterek şirketin özellikle finansal sigortalar alanında aktif olacağını dile getirdi.

 Etiketler: SERTEM DEMİR, AREX SİGORTA
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Sertem Demir Arex Sigorta'da