Seyahatlerde Kovid-19 dahil sağlığınız güvence altında

Aşılanma oranının artması ve kontrollü normalleşme süreciyle birlikte yurtiçi ve yurtdışı seyahatlere ilgi yeniden artışa geçti

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 06.09.2021 - 10:41
    Son Güncelleme: 15.11.2021 - 02:24

Bu da seyahat sağlık sigortalarının önemini yeniden hatırlattı. Türk Nippon Sigorta, müşterilerinin seyahatlerini güvence altına almak için Seyahat Sağlık Sigortası ürününe yurtdışı seyahatleri için Kovid-19 teminatını ekledi.

Sigortalıların yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerinde karşılaşabileceği acil sağlık problemlerini ve olası riskleri teminat altına alan Türk Nippon Sigorta, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, yaralanma veya hastalık nedeniyle sigortalının nakli, taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil, sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin konaklaması ve evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati gibi gerçekleşebilecek olası risklere karşı teminat sağlıyor. Ayrıca bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırması, tarifeli bagaj kaybı, gecikmeli bagaj, kanuni işlemlerle ilgili kefalet, ilaç gönderilmesi organizasyonu ve acil mesajların iletilmesi gibi durumlarda da Seyahat Sağlık Sigortası ürününü alan sigortalılara güvence sağlıyor.

“YENİDEN YEŞERTECEĞİZ” KAMPANYASINA 2 BİN FİDAN DESTEĞİ

28 Temmuz Çarşamba günü birçok ilde başlayan ve hem doğaya, hem ormanda yaşayan canlılara hem de o bölgelerde yaşayan vatandaşlarımıza çok büyük zararlar veren orman yangınlarının ardından TEMA Vakfı tarafından başlatılan “Yeniden Yeşerteceğiz” kampanyasına Türk Nippon Sigorta’dan 2 bin fidan bağışıyla destek geldi.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Ormanlar sürdürülebilir yaşamın en önemli öğelerinden biri. Ormanlarımızın eski haline gelmesi gelecek nesillere daha güzel, sürdürülebilir bir dünya bırakmak adına kampanyaya destek olarak yanan bölgelerimizi yeniden yeşertebilmek için 2 bin adet fidan bağışında bulunduk. Şirketimizin en önem verdiği konulardan biri olan sürdürülebilirliği iş süreçlerimize entegre etmenin yanında doğa ve çevreyi koruyan adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan Türk Nippon Sigorta çalışanları, orman yangınları konusunda neler yapılması gerektiğini anlatan “Yangın Bilinçlendirme Eğitimi”ne katıldı. Yangın gönüllüsü olmak ve ileride yaşanabilecek yangınlarda yangın ekiplerine daha bilinçli destek olma konusunda bilgiler alan çalışanlar, yangın esnasında neler yapılması gerektiğiyle ilgili de eğitici ve öğretici bilgiler aldı. 

FERDİ KAZA KAMPANYASI SONUÇLANDI

Türk Nippon Sigorta’nın düzenlediği ferdi kaza kampanyası sonuçlandı. Satış kanalları genelinde kampanyanın birincisi Kotra Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. oldu. Birincilik ödülü olan iPhone 12 cep telefonu, Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu tarafından acenteye takdim edildi.Etiketler: BATURALP PAMUKÇU, NİPPON
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Seyahatlerde Kovid-19 dahil sağlığınız güvence altında