Sigorta Tatbikatçıları Derneği toplandı

Sigorta Tatbikatçıları Derneği olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 06.04.2016 - 15:32
    Son Güncelleme: 29.08.2022 - 08:16
Sigortacılık Sektöründe birçok önemli mesleki faaliyetlerde bulunan, sektör gündeminde olan konularda seminer, toplantı ve paneller düzenleyen, uluslararası konferansların ülkemizde tertiplenmesini sağlayan Sigorta Tatbikatçıları Derneği’nin olağan genel kurul toplantısı 29 Mart 2016’da Milli Reasürans T.A.Ş.’de gerçekleştirildi. Genel Kurul’da Derneğin yeni yönetimi belirlendi. 2014-2016 dönemi derneğin, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen sigortacılık sektörünün deneyimli ismi Fahri Altıngöz son Genel Kurulda da bir kez daha üyelerin desteğini alarak 2016-2018 dönemi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi. 

Fahri Altıngöz’ün Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapacağı yeni dönemde Menekşe Uçanoğlu, Faruk Ömrüuzak,  Muhittin Karaman, Ahmet Yaşar, Bülent Somuncu ve Mehmet Kalkavan önümüzdeki 2 yıllık dönem için Yönetim Kurulu’nda görev aldılar.

2014-2015 yıllarında, Sigorta Tatbikatçıları Derneği tarafından, “Sigorta Sektörünün Denetimi ve Mali Bünyesi”, “Sigorta Sektörünün 2014 Yılı Faaliyet Sonuçları” konularında bilgiler paylaşılmış ve 30 ülkeden 320’yi aşkın kişinin katıldığı VII. Uluslararası İstanbul Sigorta Sempozyumu 2015 yılının Ekim ayında gerçekleştirilmiştir. 

Türkiye ekonomisi ve sigortacılık sektörünün potansiyeli doğrultusunda yeni dönem çalışma programı hayli yoğun olan Sigorta Tatbikatçıları Derneği, sektörün güncel konulardaki faaliyetlerini etkili bir şekilde sürdürerek sektörün gelişimine katkıda bulunmaya devam edecek. 


Etiketler: Sigorta Tatbikatçıları Derneği
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Sigorta Tatbikatçıları Derneği toplandı