Trafik sigortası ve kasko bir arada

Liberty Sigorta, trafikte sigortalı olmanın öneminin vurgulandığı yeni reklam kampanyasında “Son Model Kasko: TrafiKasko” sloganıyla yola çıktı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 12.11.2013 - 12:33
    Son Güncelleme: 14.07.2022 - 09:36
İnsanların daha emniyetli ve daha güvenli hayatlar yaşamasına yardım etmek misyonu doğrultusunda çalışan Liberty Mutual Insurance Grubu’nun Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi Liberty Sigorta, reklam kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.

“TrafiKasko ile tek poliçede tam güvence” fikri ile araç sigortalarının maddi ve manevi zararı en aza indirmesinin öneminin ön plana çıkarıldığı ve Kasım ayında yaygın mecra kullanımı ile yayına giren reklam kampanyası, “Son Model Kasko: TrafiKasko” sloganıyla yola çıktı.

Trafikte sigortalı olmanın önemine vurgu yapan reklam kampanyası, Liberty Sigorta’nın yenilikçi ürünlerinden trafik sigortası ve kaskoyu bünyesinde barındıran TrafiKasko’yu tüketiciyle buluşturuyor. TrafiKasko, Liberty Sigorta’nın yenilikçi ve yaratıcı sigortacılık çözümlerinin yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

Konuyla ilgili görüş bildiren Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, trafik ve kasko poliçelerini tek bir poliçede birlikte sundukları TrafiKasko ürünlerine dikkat çekerek, tek bir poliçede iki ürünün teminatlarına sahip olunabileceğini, müşterilerin ödeme ve takip işlemlerini kolaylaştırabileceğini belirtti. Yergin, “Bu yaklaşımla sunduğumuz ürünlerimiz ile güvenli bir geleceğin yapı taşlarını oluşturacağımıza inanıyoruz. Bu kapsamda yeni reklam kampanyamızla TrafiKasko ürünümüz hakkında tüketicileri hem bilgilendirmeyi hedefliyor hem de sigortalı olmaya davet ediyoruz. Müşterilerimize güvenli hayatlar sunarken onların hayatlarını da kolaylaştırmayı hedefliyoruz. TrafiKasko ürünümüz de bunun önemli bir göstergesi. Trafik ve kasko poliçesini tek poliçede birleştiren TrafiKasko ürünümüz tek poliçede tam güvence sunarken, tüketicilere hem fiyat avantajı sağlıyor, hem 12 taksitte ödeme imkanı sunuyor, hem de poliçe takip işlemlerini kolaylaştırıyor. Avrupa ve Amerika’da uzun yıllardır Trafik ve kasko sigortasının bir arada sunulduğunu ve bunun yurtdışında sigortalanma oranını artırdığını düşünürsek, bu uygulamanın Türkiye’deki öncüsü oluyor olmak ise bize ayrı bir gurur veriyor” dedi.
 
Reklam yüzü olarak Engin Altan Düzyatan’ın kullanıldığı ve 11 Kasım - 8 Aralık 2013 tarihleri arasında televizyon, gazete, radyo ve internet mecralarında yayında olacak reklam kampanyasında, tüketiciler araç sahibi bir kişinin ihtiyacı olabilecek tüm teminatları bir arada sunan TrafiKasko ürünü hakkında bilgi almak için Liberty Sigorta acentelerine davet ediliyor.


Etiketler: trafik kasko, reklam, liberty sigorta
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Haluk10 Aralık 2013 23:56

    ucuz falan değil,ayrıca orjinal parça vermiyor başka yerden orjinal parça, orjinal cam teminatı sınırsız ikame araçla 750 tl kasko 190 tl trafik fiyatı aldım. Liberty de trafikaskom 1150 tl tuttu. ben hiç inandırıcı bulmadım. ekonomik değil...

Trafik sigortası ve kasko bir arada