Türk Nippon, artan TSS talebi için yeni aksiyonlar alıyor

Türk Nippon Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) yaptıranlar, SGK’nın yanı sıra anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemiyor.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 02.11.2021 - 14:01
    Son Güncelleme: 08.06.2022 - 18:07

Özel sağlık sigortasına göre daha düşük maliyetlerle özel hastanelerde hizmet almayı sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortalarına talep her geçen gün artıyor. Bu sigorta türünde primler, poliçe içeriklerine ve poliçe yapılan kişilerin yaşına göre değişiyor. Öte yandan, özel sağlık sigortaları özel hastanelerdeki ayakta tedavi bedelinin genelde yüzde 80’ini karşılarken, tamamlayıcı sağlık sigortasında bu oran yüzde 100. Elbette bu üründe de fiyattan ziyade poliçenin geçerli olduğu hastane ağı ve sunulan asistans hizmetleri öne çıkıyor.

Türk Nippon Sigorta, Sağlığınız Bizde ve Standart Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleriyle bu branşta da fark yaratıyor. Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, söz konusu ürünlerle ilgili şu bilgileri paylaşıyor:

“Türk Nippon Sigorta Standart TSS ürünümüzden 59 yaş dahil SGK kaydı bulunan herkes faydalanabiliyor. Bu ürünle sigortalılar, SGK’nın yanı sıra Türk Nippon Sigorta ile anlaşmalı olan kuruluşlarda da fark ücreti ödemiyor. Yatarak tedavi kapsamında yardımcı tıbbi malzeme giderleri ve ambulans hizmetleri de poliçe kapsamında. Sigortalılarımız diş tasarruf planı, online psikolojik destek hattı ve yılda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak diyetisyen hizmetinden de yararlanabiliyor. Ürünümüz aynı zamanda isteğe bağlı olarak yılda bir kez ücretsiz check-up hizmeti sunuyor. Yine isteğe bağlı olarak poliçe kapsamında kritik hastalık oluşması durumunda sigortalıya limit dahilinde nakit ödeme yapılıyor.”

Salgınla birlikte tamamlayıcı sağlık sigortasına talebin arttığına işaret eden Pamukçu, “Biz de artan talebi karşılamaya yönelik aksiyonlar alıyoruz. Avantajlı kampanyalarla daha geniş kitlelere ulaşmaya, doyurucu bilgilerle bu ürünün içeriğine dikkat çekerek müşterilerimize doğru yönlendirmeler yapmaya gayret gösteriyoruz” diyor.

ACENTE SEYAHATLERİ MARDİN İLE YENİDEN BAŞLIYOR!

Türk Nippon Sigorta, düzenlediği kampanyalarla acentelerinin motivasyonunu en üst noktada tutmayı amaçlıyor. Şirket, şimdi de ferdi kaza kampanyasında belirlenen hedefi tutturan acentelerini Mardin seyahatiyle ödüllendirecek. Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Üretimimizin büyük bir kısmını sağlayan acentelerimizi iş ortaklarımız olarak görüyor ve onları her şeyden çok önemsiyoruz.  Onlara verdiğimiz hizmetin kalitesi bizim için her şeyden önemli. Dinamik bir yapı içinde onlara hizmet vermeye devam edeceğiz” diyor.

TÜRK NİPPON ÇALIŞANLARI ZOOM’DA İNGİLİZCE KONUŞUYOR

Türk Nippon Sigorta, çalışanları için teknik/mesleki bilgi ve beceri, kişisel ve yönetsel gelişim, yabancı dil alanlarında çeşitli eğitimler düzenliyor. “Hayat boyu öğrenme” mottosunu benimseyen şirket, İngilizce eğitimine ek olarak Zoom platformu üzerinde açtığı “speaking” sınıflarıyla çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmayı amaçlıyor.Etiketler: Dr. E. Baturalp Pamukçu, Türk Nippon Sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Türk Nippon, artan TSS talebi için yeni aksiyonlar alıyor