Türkiye Sigorta’dan Yat Sigortası Güvencesi  

Türkiye Sigorta; geniş kapsamlı yat sigortası ürünü ile yenilikçi hizmetler üretmeye devam ediyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 28.07.2021 - 11:27
    Son Güncelleme: 15.10.2021 - 13:40

Gücünü adından alan Türkiye Sigorta yenilikçi ürünleri ile sigortalıların yanında olmaya devam ediyor. Türkiye Sigorta; Yat Sigortası ile yat veya yat benzeri gezinti teknesi gibi diğer deniz araçlarına güvence sunuyor. 

Türkiye Sigorta Yat poliçeleri ile yatlar batma, çarpma, karaya oturma gibi tehlikelerin yanı sıra­ yangın, yıldırım, infilak, fırtına, deprem ve hırsızlık gibi birçok riske karşı hem karada hem denizde güvence altına alınabiliyor. Bunun yanı sıra yat sigortası ürününde teknenin özelliklerine göre makine kırılması, üçüncü şahıs sorumluluk, ferdi kaza, çevre kirliliği, kişisel eşya, hukuksal koruma, ferdi kaza ve harp gibi ek teminatlarla sigorta kapsamı genişletilebiliyor.

Yat Asistans Hizmetleri 

Türkiye Sigorta, Yat Sigortası ile teminat altına aldığı güvencelerin yanı sıra özel “Yat Asistans Hizmetleri” ile de en hızlı şekilde sigortalıların yanında yer alıyor. Kaza durumunda yaralanma veya ciddi hastalık nedeniyle lehtarların naklinden tıbbi danışmaya, teknik ekibin ulaşımından hukuki danışmaya kadar sigortalılar ihtiyaç duyulan birçok noktada Yat Asistans Hizmetleri’nden faydalanabiliyor. 

“Denizde, karada, her yerde sigortalılarımıza destek sunmak için çalışıyoruz”

Türkiye Sigorta Teknik Genel Müdür Yardımcısı Remzi Duman konuya ilişkin şunları söyledi; “Yat Sigortası ürünümüz ile yaşanabilecek çeşitli olumsuzluklara karşı denizde ve karada sigortalılarımızın yanında yer alıyoruz. Çözüm üretme sorumluluğumuz kapsamında ‘Yat Asistans Hizmetleri’miz ile sigortalılarımızın talep ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli bir şekilde destek sağlıyoruz. 83 milyona hizmet sunma hedefimiz doğrultusunda öncü çalışma ve yenilikçi hizmetler üretmeye devam edeceğiz”. Etiketler: YAT SİGORTALARI, TÜRKİYE SİGORTA
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Türkiye Sigorta’dan Yat Sigortası Güvencesi