Ünlü şirket eğitim sektörüne girdi

Özel Validebağ Koleji, yenilenen binası ve el değiştiren yönetimi ile 2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılına hazır

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 12.08.2022 - 14:04
    Son Güncelleme: 01.09.2022 - 09:59

2017 yılında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Acıbadem semtinde, Validebağ Korusu’yla iç içe olan Validebağ Koleji, Fehmi Yılmaz Şirketler Grubu bünyesine katıldı.

Kolejde yeni yönetim, yeni eğitim kadrosu ve geliştirilmiş eğitim modeli ile öğrencilerin akademik gelişimlerini, sosyal ve sportif faaliyetlerle destekleyerek çok yönlü bireyler yetiştirmeyi planlanıyor.

OKULUN YENİ SAHİBİ FEHMİ YILMAZ ŞİRKETLER GRUBU

Okulun mülk sahibi olan Fehmi Yılmaz Şirketler Grubu, kuruluşu 1963’e dayanan başta inşaat olmak üzere turizm, işletmecilik ve eğitim sektörlerinde faaliyet göstermiş köklü bir şirketler grubu olarak tanınıyor.

EĞİTİM HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ

Fehmi Yılmaz Şirketler Grubu, eğitime verdiği katkılarla adından söz ettirmekte. Grup şimdiye kadar, Sahrayıcedid İntaş Lisesi, Erenköy İntaş İlkokulu ve Sancaktepe Fehmi Yılmaz Mesleki, Teknik Anadolu Liselerinin arazilerini ve Sancaktepe Fehmi Yılmaz Kültür ve Eğitim merkezinin binasını bağışlayarak ülke eğitimine katkıda bulundu.

Grup mensuplarının kurucusu olduğu Yakamoz Eğitim ve Yardımlaşma Derneği ile de maddi durumu yetersiz öğrencilere burs sağlayarak ve okullara kütüphane kurarak eğitime katkı vermeye devam ediyor.

ÖĞRENCİLERE ÇOK YÖNLÜ EĞİTİM MODELİ

Validebağ Koleji, alanında uzman eğitmenlerle, 3-6 yaş anaokulu ve ilkokul bölümlerinde hizmet vermekte; satranç, robotik kodlama, yüzme, jimnastik, dans, drama gibi branşlarla çocukların ilgi ve yeteneklerini keşfetmeleri için uygun ortamlar hazırlıyor.

3 YAŞTAN İTİBAREN İNGİLİZCE EĞİTİM

Dünya insanı olabilmek için evrensel dil niteliği taşıyan İngilizce eğitimi, öğrencilere anasınıfından itibaren Türk ve yabancı öğretmenler tarafından veriliyor.

Validebağ Koleji öğrencileri bu eğitim sürecinde en üst düzey eğitim yayınlarından ve setlerinden yararlandırılıyor, Oxford University Press çözüm ortaklığı ile her yaş grubunda İngilizce öğrenimi profesyonel materyallerle destekleniyor.

İKİNCİ SINIFTA İKİNCİ YABANCI DİL

Farklı kültürleri tanımak ve öğrenme kapasitesini arttırmak amacıyla ilkokul 2.sınıftan itibarıyla ikinci yabancı dil olarak İspanyolca, Rusça veya Almanca dersleri seçmeli olarak sunuluyor.

MUTLU ÖĞRETMEN MUTLU ÇOCUK

Validebağ Koleji, öğrenci ve çalışan tüm personelleri için yemek, ulaşım ve sağlık hizmetleri konusunda da sosyal imkanlar sağlamakta, mutlu öğretmen, mutlu çocuk ve mutlu veli mottosunu benimsiyor.

Validebağ Koleji, tüm öğrencilerimizi akademik ve sosyal yönden geleceğe hazırlarken, akıl ve bilim yolunda, araştıran, üreten ve milli hedeflerle topluma yön veren bir nesil yetiştirmeyi hedefliyor.Etiketler: Validebağ Koleji
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Ünlü şirket eğitim sektörüne girdi