Ünlü yatırımcıdan şok eden Bitcoin ve Etherium tahmini

Kripto para dünyasının önemli isimlerinden Richard Heart,  Bitcoin ve Ethereum hakkında şoke eden öngörülerde bulundu. Ünlü yatırımcıya göre çalkantılı süreç henüz daha yeni başladı ve varlık fiyatlarında henüz dip görülmedi

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 23.05.2022 - 09:30
    Son Güncelleme: 27.06.2022 - 07:51

SİGORTA GÜNDEM/ÖZEL HABER

Ethereum tabanlı bir kripto token olan Hex ve alternatif bir coin olarak tasarlanan PulseChain'in kurucusu olan Richard Heart, isabetli tahminleriyle dikkat çeken bir isim. 2019 yılında Bitcoin’in 60 bin dolara çıkacağını söylediğinde birçok kişi kendinin hayal görmekle suçlamıştı. Ancak Bitcoin sadece iki sene içinde 6 bin dolardan 60 bin dolara fırlayınca herkesin takdirini kazandı.

Bitcoin kaç dolar olur?

Business Insiderın  sorularını yanıtlayan Heart, şimdi yine herkesi şaşırtacak bir tahminde bulundu. Ünlü yatırımcı dünyanın önde gelen merkez bankalarının enflasyonla mücadele için izlediği para politikalarının kripto para piyasasını olumsuz etkilediğine dikkat çekti. En bilinen kripto para birimi olan Bitcoin yılbaşından bu yana %38 değer kaybederken, rakibi Ethereum %47 kayba uğrayarak yatırımcılarını strese soktu.

Kripto para piyasalarında 4 mayısta başlayan çalkantının sadece başlangıç olduğunu söyleyen Heart, Bitcoin’in 30 bin dolardan 11 bin dolara gerilemesini beklediğini söyledi. Bitcoin’in 10 bin 600 ila 10 bin 350 seviyelerine kadar gerilemesini beklediğini söyleyen piyasa kurdu, 11 bin doların alım için iyi bir seviye olacağı görüşünde…

Ethereum kaç dolar olur?

Hex ve PulseChain'in kurucusu olan Richard Heart, yatırımcılar açısından Ethereum’un daha büyük bir potansiyele sahip olduğunu inanıyor.  Ethereum’da beklediği dip seviyenin 750 dolar olduğunu anlatan ünlü yatırımcı, kripto paranın geleceğine inanan ve para kazanmak isteyen varlık sahiplerinin 1000 dolar seviyesinden alım yapmasını öneriyor. Grafikler incelendiği zaman çılgınca görünen bu öngörünün çok da mantıksız olmadığını fark ediyorsunuz. Tarihsel olarak, Ether'in tepeleri ve dipleri bitcoin'den daha dikti ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %95'lik bir düşüş göstermişti.

 Etiketler: Richard Heart, Etherium, Bitcoin
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Ünlü yatırımcıdan şok eden Bitcoin ve Etherium tahmini